Akcesoria

Zastanawiasz się, jak prawidłowo zadbać o robota, aby przedłużyć jego żywotność? U nas znajdziesz akcesoria do odkurzaczy Moneual, dzięki którym szybko i sprawnie przywrócisz sprzęt do użytku. Nie musisz kupować nowego sprzętu – wystarczy, że wymienisz wadliwą część. Oferujemy oryginalne akcesoria do urządzeń sprzątających Moneual prosto z oficjalnej dystrybucji na terenie Polski. Znajdziesz tu mopy i odkurzacze w atrakcyjnych cenach, a także części zamienne wysokiej jakości dostosowane do różnych modeli naszych produktów.

Bogata oferta oryginalnych części zamiennych Moneual

Nawet najlepszy sprzęt narażony jest na awarię o różnorakim podłożu. Może ona wynikać z niewłaściwego użytkowania, zabrudzenia części, uszkodzenia systemu lub po prostu z długiego czasu użytkowania. Oferujemy duży wybór akcesoriów i części zamiennych, które pomogą Ci utrzymać sprzęt sprzątający w formie przez jak najdłuższy czas. U nas kupisz m.in.:

  • filtry powietrza,
  • stacje ładujące wraz z zasilaczem,
  • pojemniki na kurz,
  • akumulatory,
  • wymienne kółka,
  • piloty zdalnego sterowania,
  • szczotki boczne,
  • głowice z nakładką mopującą.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko części zamienne do odkurzaczy, ale również akcesoria czyszczące, w tym m.in. ściereczki z mikrofibry czy płyny do czyszczenia. Oryginalne akcesoria do urządzeń sprzątających to gwarancja jakości oraz kompatybilności, a także pewność, że nie nastąpi awaria związana z wymianą części. Zapewniamy wszystkie niezbędnie akcesoria do odkurzaczy i robotów sprzątających, dzięki którym sprzęt będzie służył Ci jeszcze przez długi czas.

Jak dbać o sprzęt sprzątający?

Odkurzacze, roboty sprzątające czy mopy to urządzenia, które ułatwiają nam codzienne życie, wyręczając nas w uciążliwych obowiązkach domowych. Taki sprzęt to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, który można przecież przeznaczyć na przyjemności, realizowanie hobby czy spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Aby jak najdłużej cieszyć się sprawnym robotem sprzątającym, warto stosować się do zasad pielęgnacji zawartych w instrukcji dołączonej do produktu. Żywotność sprzętu z pewnością przedłuży opróżnianie odkurzacza po każdym użyciu, a także regularne czyszczenie czujników spadku oraz kół, do którego wystarczy użyć ściereczki z mikrofibry. Nasze części zamienne do robotów sprzątających przydadzą się w przypadku awarii któregoś z komponentów.

Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem oraz własnym serwisem z siedzibą w Warszawie. Oferta Moneual Polska obejmuje szeroki wybór odkurzaczy, robotów sprzątających, mopów i akcesoriów. Zachęcamy do składania zamówień!