Odkurzające

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Jeśli codzienne sprzątanie podłóg jest dla Ciebie udręką, wybierz roboty odkurzające, które wykonają je za Ciebie. Dzięki nim Twoje podłogi będą czyste i lśniące, pozbawione kurzu, piasku, sierści zwierząt i innych zanieczyszczeń, które spędzają Ci sen z powiek. Zaoszczędzisz czas na ręcznym sprzątaniu i wykorzystasz go na swoje przyjemności. Jedyne co musisz zrobić, to ustawić czas pracy urządzenia i od czasu opróżnić jego zawartość, a o resztę zadbają same. Nowoczesne roboty sprzątające od Moneual Polska to inwestycja, która szybko się zwróci, a Tobie zapewni komfort już od pierwszego zastosowania. Oferujemy zarówno roboty odkurzające, jak i robot hybrydowy, który jednocześnie odkurza i mopuje podłogi. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twoich podłóg.

Dlaczego warto wybrać roboty odkurzające?

Jako doświadczony producent robotów sprzątających doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo automatyczne odkurzające ułatwiają codzienność. Sprawdź, dlaczego warto je kupić.

  • Wyręczą Cię w czasochłonnym odkurzaniu podłóg tradycyjnym odkurzaczem.
  • Pomogą usunąć z różnych powierzchni kurz, piasek, sierść zwierząt oraz inne zanieczyszczenia.
  • Są dziecinnie proste w obsłudze – możesz łatwo nimi sterować za pomocą intuicyjnego w obsłudze pilota, a nowoczesne roboty sprzątające obsłużysz za pomocą aplikacji w smartfonie.
  • Najlepsze roboty sprzątające wyróżniają się dużą mocą ssącą, omijają napotkane na ich drodze przeszkody (np. schody czy wystające krawędzie) i tworzą mapy pomieszczeń. Dzięki temu szybciej i skuteczniej sprzątają podłogi w Twoim domu.
  • Mają filtry HEPA, które oczyszczają powietrze podczas pracy – są idealne do domów z małymi dziećmi i alergikami.
  • Wyróżniają się cichą pracą – nie są tak głośne, jak tradycyjne odkurzacze, zatem nie będą przeszkadzać domownikom podczas odpoczynku lub pracy.
  • Zajmują mało miejsca – roboty odkurzające znajdą swoje miejsce nawet w najmniejszych kawalerkach. A dzięki swym kompaktowym rozmiarom (np. robot MBOT 500 ma zaledwie 8,2 cm) wyczyszczą wszystkie zakamarki.

Jakie roboty odkurzające kupisz w Moneual Polska?

  • Roboty sprzątające (np. MBOT 500) – odkurzają powierzchnie dywanów, paneli i płytek, są nowoczesną alternatywą ręcznego zamiatania i tradycyjnych odkurzaczy zza krótkimi i plączącymi się kablami.
  • Roboty hybrydowe 2w1 (np. MBOT 950) jednocześnie odkurzają i myją powierzchnie. Wzbogacone są w zaawansowaną technologię nawigacji i mapowania lidar oraz wbudowaną kamerę. Wraz z naszym Moneual MBOT 950 zyskujesz unikatową kartę VIP, gwarantującą bezpłatny przegląd robota po roku użytkowania oraz darmową baterię (wraz z jej wymianą) po dwóch latach od zakupu, a także 25% rabatu na akcesoria oraz stały dostęp do polskiego serwisu.
  • Robot hybrydowy 3w1 Moneual MonBot HV7500, złożony z niezależnych urządzeń: odkurzacza akumulatorowego robota myjącego.

Roboty odkurzające Moneual Polska sprawią, że pokochasz sprzątanie!