Mopujące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wybierz nowoczesne roboty mopujące od Moneual Polska i zapomnij o czasochłonnym myciu podłóg tradycyjnym mopem. Skutecznie wyręczą Cię w sprzątaniu i zachwycą czystymi i lśniącymi podłogami jak nigdy dotąd. Bezprzewodowe roboty z dużymi rotacyjnymi głowicami czyszczącymi to doskonały wybór dla osób zabieganych, które nie mają czasu na sprzątanie, ale także dla seniorów, domów z małymi dziećmi i zwierzętami oraz wszystkich miejsc, gdzie podłogi wymagają codziennego sprzątania. Automatyczne roboty mopujące są łatwe w obsłudze i nie zajmują wiele miejsca, a ich wysokiej jakości powłoka jest odporna na uszkodzenia. Wybierz również roboty sprzątające, a zapomnisz o samodzielnym żmudnym sprzątaniu i podniesiesz jakość życia wszystkich domowników.

Dlaczego warto wybrać roboty mopujące?

Mycie podłóg to czynność, którą lubi niewiele osób. Do czasu, kiedy zaopatrzą swój dom w najlepsze roboty mopujące, które zrobią to za nich. Dlaczego warto je wybrać?

  • Roboty mopujące mają potężne myjące głowice rotacyjne, dzięki którym czyszczą powierzchnie szybciej i skuteczniej.
  • Dzięki technologii pary wodnej usuwają z podłóg wszelkie zabrudzenia, plamy i nagromadzony brud.
  • Nie wymagają dodawania do wody silnych środków chemicznych, są bezpieczne dla alergików i małych dzieci.
  • Doskonale radzą sobie na różnych powierzchniach – umyją panele, płytki czy linoleum.
  • Łatwe w obsłudze – możesz sterować nimi za pomocą pilota.
  • Najlepsze roboty mopujące nie tylko myją, ale również polerują podłogi. Mają również wytrzymałą baterię, która pozwala im dłużej pracować na jednym ładowaniu.
  • Nie zajmują wiele miejsca, wjadą nawet pod łóżko czy meble, a przy tym są bezprzewodowe – zapomnisz o plączących się kablach.

Najlepsze roboty mopujące w Moneual Polska

Jako renomowany producent robotów sprzątających oferujemy roboty mopujące podłogi, które wyręczą Cię w codziennym sprzątaniu, oszczędzając przy tym Twój cenny czas. W Moneual Polska kupisz m.in. wysokiej jakości robot mopujący Moneual Everybot RS700, który wzbogacony jest w większą baterię, pozwalającą na pracę urządzenia do 4 godzin na jednym naładowaniu – to idealnie rozwiązanie do domów i mieszkań o dużym metrażu. Znajdziesz również łatwy w obsłudze Moneual Monspin MS200 – niezwykle cichy, ale wyjątkowo skuteczny robot myjący o zaawansowanym algorytmie jazdy. A może chcesz zaoszczędzić miejsce i zainwestować w innowacyjny robot hybrydowy, który jednocześnie odkurza i mopuje podłogi? Zrobi to dla Ciebie nasz kultowy Moneual MBOT 950. W naszej ofercie jest też robot sprzątający 3w1 MonBot HV7500, który jest połączeniem odkurzacza akumulatorowego oraz robota myjącego.

Wybierz roboty mopujące od Moneual Polska i zapewnij sobie lepszy komfort życia!