Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Serwis

To bardzo ważne... ... abyś wybrał odpowiedni formularz zgłoszeniowy.
Zapoznaj się... ... z najczęstszymi pytaniami odnośnie aplikacji.
Przeczytaj FAQ
To bardzo ważne... ... abyś wybrał odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Zgłoś usterkę

  Naprawa:

  GwarancyjnaNiegwarancyjna

  Zgłaszam usterkę:

  Po raz pierwszyPo raz kolejny

  Model urządzenia:

  Paragon bądź faktura

  MBOT 950: Zgłoś przegląd lub wymianę baterii

   Paragon bądź faktura

   Masz problem z robotem, odkurzaczem lub mopem? Serwis Moneual pomoże usunąć wszelkie usterki oraz zadbać o to, by Twój sprzęt sprzątający pracował skutecznie jak najdłużej. Jako renomowany producent robotów sprzątających z wieloletnim doświadczeniem na rynku zapewniamy własny serwis z dedykowaną polską infolinią. Możesz zgłosić usterkę sprzętu w prosty i szybki sposób, wypełniając formularz na naszej stronie. Właściciele robota sprzątającego MBOT mogą również zamówić przegląd lub wymianę baterii. Zapewniamy także bezpłatny odbiór sprzętu i dostarczenie go pod wskazany adres po naprawie.

   Darmowy przegląd i wymiana baterii z kartą VIP

   Oferujemy unikatową kartę VIP do robota sprzątającego Moneual MBOT 950. Dzięki niej zyskujesz pakiet korzyści, w tym m.in. darmowy przegląd robota po roku użytkowania oraz bezpłatną nową baterię (wraz z jej wymianą) po dwóch latach od zakupu. Wystarczy, że zgłosisz chęć serwisu MBOT 950, wypełniając odpowiedni formularz. Odbierzemy od Ciebie sprzęt, a po wymianie dostarczymy go do Ciebie za darmo. Dzięki temu zyskasz maksymalny komfort korzystania ze sprzętu, a Twój robot sprzątający będzie działał jak nowy!

   Niezawodny serwis Moneual Polska

   Robimy wszystko, co w naszej mocy, by nasze odkurzacze i zestawy robotów i mopów były niezawodne, jednak jak wszystkie często eksploatowane sprzęty, również i one narażone są na usterki. Nasz własny polski serwis robotów sprzątających pomoże naprawić usterki z Twoim sprzętem Moneual. Nasi doświadczeni specjaliści mają wszystko, co niezbędne, by przeprowadzić kompleksowy serwis – wiedzę, precyzję, profesjonalny, bezpieczny dla Twojego urządzenia sprzęt. Realizujemy usługi rzetelnie w maksymalnie krótkim czasie, a naprawiony sprzęt dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko po to, byś jak najszybciej odzyskał radość korzystania ze sprzętu Moneual, a Twoje podłogi znów zachwycały czystością.

   Wybierz serwis robotów, odkurzaczy i mopów parowych Moneual, a naprawimy usterkę i wkrótce przywrócimy Ci radość i komfort z czystych podłóg. Wypełnij formularz serwisowy, a skontaktujemy się z Tobą, by ustalić kolejne kroki naprawy.

   Metody płatności
   Partnerzy logistyczni
   Powrót do góry