Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O nas

Historia marki

Moneual, łączy codzienność z najbardziej zaawansowaną technologią w celu stworzenia otoczenia domowego bardziej komfortowym i przyjaznym. Jako pierwsza firma opracowywała produkty kina domowego. Od 2001 roku z powodzeniem rozszerza swoją gamę produktów – od kin domowych poprzez komputery stacjonarne, laptopy, oczyszczacze powietrza, produkty do pielęgnacji zdrowia aż do robotów sprzątających. Marka posiadająca doskonale rozwinięte zaplecze technologiczne oraz doświadczenie. Co więcej – myśl produktów przewodnich, na korzyść środowiska oraz codziennego życia człowieka.

Momentem przełomowym w historii marki Moneual, było zaprezentowanie przez firmę pierwszego na świecie robota hybrydowego służącego do jednoczesnego odkurzania oraz mopowania powierzchni. Staranne wykonanie oraz genialna myśl technologiczna sprawiają, że firma rozwinęła się prężnie stając się ogromną konkurencją na rynku robotyki użytkowej. Moneual z siedzibą główną w Niemczech związany jest z Koreą Południową gdzie znajdują się jego główne fabryki. W dzisiejszych czasach kraj produkcji jest głównym wyznacznikiem jakości, firma stawia na trwałość oraz dobór najwyższej klasy materiałów w przeciwieństwie do wielu marek produkcji Made in China. Dział techniczny oraz innowacji środowiskowej, każdego dnia pracują nad nowymi technologiami ułatwiającymi życie człowieka oraz poprawiającymi stan czystości naszej planet.

Moneual opracował oraz rozwinął technologię hybrydową, mopowania, odkurzania, oczyszczania, nawilżania, jonizowania powietrza, umacniając swoją pozycję wśród liderów na rynku robotyki. Jako producent profesjonalnych robotów sprzątających oferuje sprzęt zróżnicowany oraz doskonale przygotowany aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma stawia na rozwój, każdego dnia zasięg oraz dostęp do technologi marki zwiększa się. Dystrybucja urządzeń dosięga coraz więcej państw, gwarantuje stabilną pozycję oraz wiarygodność na rynku.

Nasz kierunek

Jako Moneual działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustanowionymi wewnętrznie standardami etycznymi, które stanowią podstawę codziennej relacji współpracy z naszymi wszystkimi Partnerami Biznesowymi.

 

Wartości te są dla nas równie istotne we współpracy z Partnerami Biznesowymi. Naszą praktykę biznesową prowadzimy w sposób odpowiedzialny i wyważony. Priorytetem jest dla nas przejrzystość relacji biznesowych, budowanie współpracy opartej na partnerstwie, szacunku i zaufaniu.

W trosce o zachowanie najwyższych standardów prowadzenia działalności chcemy współpracować z Partnerami Biznesowymi, którzy przestrzegają prawo, podzielają nasze zasady i stosują je w codziennej praktyce biznesowej.

Za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych i projektowych, firma Moneual® zyskała renomę na całym świecie. Nasze produkty nie mają sobie równych, a świadczą o tym liczne wyróżnienia oraz seria otrzymanych nagród. W roku 2007 firma Moneual® została doceniona podczas gali Microsoft Innovation Awards. W latach 2008-2019 otrzymaliśmy również wiele nagród CES Innovation Awards. Od 2015 roku nasza firma prężnie i sukcesywnie podbija inne rynki, m.in. poza Azją, USA i Australią. Stawiamy na ciągły rozwój i proponowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań w robotyce. Na potrzeby rynku europejskiego została wydzielona nowa spółka MTG (MONEUAL Trading Group), która nawiązała stałą współpracę z licznymi, dużymi przedsiębiorstwami, potentatami w swojej branży, w tym z Lidlem, Media-Saturn Group, Carrefourem.

Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry