Mopy i odkurzacze

Wyświetlanie jednego wyniku

Mycie podłóg tradycyjnym mopem to dla Ciebie czasochłonna udręka? Kup mop parowy od Moneual Polska, a sprzątanie stanie się dla Ciebie przyjemnością! Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz bezprzewodowe odkurzacze pionowe z filtrem HEPA, zapewniającym czystość powietrza w mieszkaniu. Mamy także wygodny w użytkowaniu mop parowy, wyposażony w potężne i solidne głowice myjące, dzięki którym mycie podłóg będzie szybkie i efektywne jak nigdy dotąd. Polecamy także mop elektryczny Moneual – o lekkiej konstrukcji i bez okablowania. Nasze mopy i odkurzacze bez trudu poradzą sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju plam, bakterii oraz zanieczyszczeń z twardych powierzchni. Są nowoczesną alternatywą tradycyjnych mopów i przewodowych odkurzaczy. Zwiększą Twój komfort sprzątania, a powierzchniom zapewnią idealną czystość!

Mopy parowe

Jeśli do tej pory mycie podłóg było dla Ciebie przykrym obowiązkiem, z naszym innowacyjnym mopem parowym szybko zmienisz zdanie. Wyposażyliśmy go w potężne myjące głowice obrotowe, by zwiększyć powierzchnię sprzątania, a jednocześnie efektywność. Mop parowy szybko, a przede wszystkim skutecznie usunie z podłóg wszelkie zabrudzenia, plamy i nagromadzony brud. Wzbogaciliśmy go w technologię pary wodnej. Co to oznacza? Że poradzi sobie z uporczywymi, a nawet zaschniętymi plamami, z którymi tradycyjne mopy dotąd przegrywały, a do tego bez zbędnych płynów i chemikaliów. Sprawdzi się na wszystkich powierzchniach jak panele, płytki czy linoleum. Twoja podłoga będzie nie tylko czysta, ale również idealnie wypolerowana – mop parowy oprócz rewolucyjnych głowic sprzątających, wyposażony jest w wytrzymałe ściereczki z mikrofibry.

Odkurzacze pionowe bezprzewodowe

Masz dość plączących się kabli podczas sprzątania albo przepinania zbyt krótkiego przewodu “od kontaktu do kontaktu”? Nowoczesne odkurzacze pionowe bezprzewodowe będą antidotum na Twoje rozterki. Nie tylko brak kabli jest ich zaletą, lecz również teleskopowa rura, dzięki której wygodnie odkurzysz każdą podłogę. Pomocne będą także znajdujące się w zestawie końcówki, a jest ich aż 6: do twardych podłóg, do parkietów, szczelin, czyszczenia miejsc punktowych, turboszczotka oraz szczotka z włosiem – aż trudno uwierzyć, że jeden lekki i poręczny odkurzacz stojący zapewnia tak wiele możliwości, a jednak! Odkurzacz akumulatorowy zapewnia nieprzerwaną pracę niemal przez pół godziny. W tym czasie usunie z podłóg wszelkie zanieczyszczenia jak kurz, pył, piasek, włosy czy sierść zwierząt. Wzbogacony jest również w oczyszczający filtr HEPA, doskonały dla alergików.

Mop elektryczny bezprzewodowy

Codzienne sprzątanie znacznie ułatwi mop elektryczny bezprzewodowy. Jego lekka konstrukcja, brak okablowania oraz skuteczność w walce z brudem z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą. Jest niezawodny i będzie Twoim pomocnikiem w szybkim i perfekcyjnym myciu podłóg przez wiele lat. Zapewnia dokładnie sprzątanie podłóg drewnianych, paneli i terakoty – nie niszczy ich powierzchni, lecz dokładnie oczyszcza z zanieczyszczeń i zapewnia im lśniący blask. Wszystko za sprawą wbudowanych miękkich ściereczek z mikrofibry, które w połączeniu z elektrycznym mopem parowym skutecznie dbają o czystość Twoich podłóg. Długa powierzchnia pracujących głowic (prawie 50 cm!) zapewnia szybkie sprzątanie nawet dużych powierzchni. Urządzenie na jednym naładowaniu jest w stanie pracować do 40 minut, a to z pewnością wystarczy, by cieszyć się perfekcyjnie czystymi podłogami.

Dlaczego warto wybrać Moneual Polska?

Nasze nowoczesne mopy i odkurzacze sprawdzą się nie tylko w domowych przestrzeniach (małych i dużych), ale również w biurach i firmach. Pozwolą zaoszczędzić czas na tradycyjnym sprzątaniu, a do tego zapewnią znacznie lepsze efekty (niż tradycyjne mopy i odkurzacze), widoczne gołym okiem już po pierwszym sprzątaniu! Dzięki szybkości i efektywności czyszczenia szybko przygotujesz dom na wizytę gości, zachwycisz czystości klientów, a sam zaoszczędzisz czas na własne przyjemności. Polecamy również nasze nowoczesne roboty sprzątające. Zapewniamy najwyższe standardy usług, wsparcie dedykowanej polskiej infolinii, stały dostęp do części zamiennych oraz sprawnie działający serwis Moneual – gwarancyjny i pogwarancyjny,

Z naszymi mopami i odkurzaczami codzienność stanie się łatwiejsza!