MBOT 900

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Odkurzacz MBOT 900 to przełomowy robot sprzątający, który zadba o czystość Twoich podłóg – jeśli Ty zadbasz o jego regularną i prawidłową konserwację. Wymiana niektórych części co wskazany przez producentów czas jest kluczowa. Zachowaj efektywność i wysoką jakość sprzątania z naszymi oryginalnymi akcesoriami do odkurzacza MBOT 900.

Wybieraj tylko oryginalne akcesoria do odkurzacza MBOT 900!

Oryginalne akcesoria do robotów sprzątających są gwarancją ich prawidłowego i efektywnego działania. Choć na rynku dostępnych jest wiele zamienników, żaden z nich nie daje pewności kompatybilności oraz długotrwałego funkcjonowania. Nasze części są nie tylko oryginalne, ale także tanie, dlatego warto się w nie zaopatrzyć. Tutaj znajdziesz wszystko to, co niezbędne do konserwacji robota odkurzającego Moneual MBOT 900 – innowacyjnego i nowoczesnego pomocnika w codziennym sprzątaniu. Oferujemy:

  • ramki na szczotki główne,
  • baterię przeznaczoną do robota MBOT 900, ale także do MBOT 950,
  • filtry HEPA i pojemniki na brud,
  • stacje dokujące i zasilacze,
  • szczotki główne i boczne.

Każda z tych części ma swój okres eksploatacji, po którym akcesorium należy bezwzględnie wymienić, jeśli chcesz dalej cieszyć się skutecznym odkurzaniem oraz bezawaryjną pracą robota sprzątającego.

Kompletuj indywidualnie lub skorzystaj z naszych propozycji

Akcesoria możesz zakupić w dowolnej konfiguracji, według swojej potrzeby. Zachęcamy jednak do skorzystania z naszej oferty gotowych zestawów, które przeznaczone są do regularnej konserwacji robota sprzątającego MBOT 900. Oszczędzisz czas i pieniądze – w zestawie zawsze oferujemy cenę o wiele niższą. Zanim kupisz, sprawdź!