MBOT 950

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Robot hybrydowy MBOT 950 to najbardziej innowacyjny i nowoczesny robot w naszej ofercie. Jego efektywność i skuteczność w sprzątaniu zależy także w dużej mierze od użycia oryginalnych akcesoriów. Jeśli jakość pracy Twojego odkurzacza gwałtownie zaczęła spadać, to znak, że pora kupić tutaj kilka części zamiennych!

Postaw na oryginalne akcesoria do odkurzacza MBOT 950

Jedną z największych zalet naszych odkurzaczy jest możliwość samodzielnej i bezproblemowej wymiany niemal wszystkich akcesoriów – także baterii, stacji dokującej czy zasilacza. Wszystkie części zakupisz tutaj, mając gwarancję, że są całkowicie kompatybilne z Twoim robotem. Proponowane przez nas oryginalne akcesoria do odkurzacza MBOT 950 są najwyższej jakości, takiej samej jak pierwotnie dostępne wraz z urządzeniem. By ułatwić poszukiwania i dokonanie odpowiedniego zakupu, oferujemy także gotowe zestawy części zamiennych, które najczęściej powinno się wymieniać razem. Do zakupu dostępne są m.in.:

  • filtry HEPA,
  • szczotki główne oraz boczne,
  • głowica mopująca i ściereczki z mikrofibry,
  • pojemnik na brud.

Wybierz przygotowany przez nas zestaw kilku akcesoriów lub samodzielnie skomponuj zamówienie według indywidualnych potrzeb.

Wszystkie akcesoria w najlepszych cenach

Oferujemy akcesoria do odkurzacza MBOT 950 w atrakcyjnych cenach. Wiele z nich dostępnych jest także w promocjach lub z korzystnymi rabatami – tak jak przy zakupie sporządzonego przez nas zestawu. Gwarantujemy stale najniższe ceny oraz wysoką jakość akcesoriów zamiennych, dzięki czemu eksploatacja i konserwacja robota hybrydowego MBOT 950 nie będzie dużym obciążeniem ani dla Twojego czasu, ani dla Twojego portfela.