Mopy elektryczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 

Z prawidłowo eksploatowanym i konserwowanym mopem elektrycznym każde mycie podłóg na mokro będzie nie tylko proste, ale także szybkie, a nawet przyjemne. Co jednak zrobić w przypadku awarii? Czy zawsze konieczny jest zakup nowego urządzenia? Nie z Moneual! Do naszego sprzętu proponujemy oryginalne i wysokiej jakości akcesoria do mopów elektrycznych, dzięki którym będą Cię wspomagać w sprzątaniu przez długi czas.

Nasze akcesoria do mopów elektrycznych

Tutaj znajdziesz akcesoria do mopów elektrycznych do modeli:

Podstawową częścią zamienną jest nakładka mopująca, którą należy regularnie wymieniać, jeśli zauważysz znaczące obniżenie jej sprawności czyszczenia. Pranie w pralce, wysoka częstotliwość obrotów mopa czy kontakt z brudem sprawiają, że specjalne włókna ulegają zniszczeniu. Jest to naturalne zjawisko, nawet u naszych nakładek wysokiej jakości. A kiedy przypadkiem dojdzie do uszkodzenia baterii lub zasilacza w mopie AME-5500, także możesz z łatwością samodzielnie je wymienić.

Dlaczego warto kupować u nas?

Jesteśmy producentem robotów sprzątających i mopów elektrycznych. Wszystkie oferowane przez nas tu części są oryginalne i wyprodukowane przez nas. Kupując u nas, masz gwarancję, że wszystkie akcesoria do mopów elektrycznych będą całkowicie kompatybilne i wysoce efektywne. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku tak delikatnych elementów, jak baterie i akcesoria mające kontakt z prądem. Dlatego nie kupuj kota w worku. Wybierz nasze, oryginalne części zamienne w niezwykle atrakcyjnych cenach, bo wprost od producenta!