Everybot RS500, Everybot RS700, RS700Plus

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Roboty mopujące Moneual Everybot wyręczają w niezbyt lubianej czynności mycia podłóg. Stają się nieodzownymi pomocnikami i urządzeniami, bez których nie wyobrażasz sobie życia. Jeśli więc dojdzie do awarii lub wyeksploatowania niezbędnych części i mop utraci na efektywności, jest to szczególnie bolesne. W Moneual mamy na to radę! U nas kupisz akcesoria do Everybot, które możesz samodzielnie i prosto wymienić.

Oryginalne akcesoria do Everybot gwarancją skuteczności sprzątania

Akcesoria do Everybot pochodzące wprost od producenta dają gwarancję niezawodności działania i skuteczności sprzątania przy każdym uruchomieniu. Nasze części zamienne są całkowicie kompatybilne ze wskazanymi urządzeniami oraz wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Wszystko po to, by zapewnić naszym robotom mopującym długą żywotność, a Tobie – spokój i komfort przez lata. Oferujemy części zamienne do:

Wspieramy nawet nasze starsze urządzenia. U nas nie ma potrzeby zakupu nowego urządzenia po awarii poprzedniego!

Jakie akcesoria możesz u nas kupić?

U nas kupisz:

  • piloty zdalnego sterowania,
  • zasilacze i stacje dokujące,
  • nakładki mopujące,

Jeśli jakiejś części nie widzisz, nic straconego! Napisz do nas lub zadzwoń, a z pewnością Ci pomożemy. Twój Everybot będzie Ci służył jeszcze przez długie lata. Takie właśnie są nasze urządzenia.