Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Testy robota sprzątającego Moneual MBOT 950 w HejDom! – otrzymaliśmy kolejną zachwalającą recenzję!

Data dodania: 20.09.2021
testy robota sprzątającego Moneual MBOT 950

Nasz flagowy robot sprzątający Moneual MBOT 950 podbija serca kolejnych użytkowników. Tym razem trafił w ręce ekipy z HejDom! I jakie były ich pierwsze wrażenia z użytkowania naszego odkurzacza? Oczywiście, że zachwytom nie było końca. A tak na poważnie – nasz MBOT stanął na wysokości zadania. Jak przebiegły testy robota sprzątającego Moneual MBOT 950? Czy w HejDom! znaleziono jakieś wady? Pokrótce o tym opowiemy.

Kilka słów o HejDom!

HejDom! to nie tylko blog, który opisuje nowinki technologiczne. To także prężnie działająca firma, która zajmuje się realizacją projektów typu Smart Home. Polegają one na jak największej automatyzacji mechanizmów i systemów, które znajdują się w domu czy mieszkaniu. Może to być sterowanie oświetleniem, inteligentny system alarmowy czy nawet automatyczna pielęgnacja ogrodu. Codzienne czynności powinny zajmować jak najmniej czasu. Trzeba przyznać, że nasz MBOT 950 idealnie wpasowuje się w tę strategię! Dlatego też właśnie trafił do HejDom! na testy.

Testy robota sprzątającego Moneual MBOT 950

Testowanie naszego robota sprzątającego przypadło w udziale Mateuszowi. Serdecznie dziękujemy za tak czytelną i prostą demonstrację budowy urządzenia oraz wyjaśnienie funkcjonalności poszczególnych akcesoriów do Moneual MBOT 950. W trakcie testów robot świetnie poradził sobie z mapowaniem pomieszczenia i omijaniem przedmiotów. Odkurzał i mopował dokładnie. MBOT zaskoczył nawet nas samych! Po wjechaniu na dywan z zamontowaną głowicą mopującą dywan pozostał całkowicie suchy. Mimo wszystko jednak rekomendujemy zdejmowanie nakładki ze ściereczką z mikrofibry do czyszczenia tak wrażliwych powierzchni. Tak więc, nie próbuj tego w domu! ?

testy robota sprzątającego Moneual MBOT 950

Czym MBOT 950 potrafi zaskoczyć?

Nasz Moneual MBOT 950 zaskoczył samego Mateusza – nie tylko funkcjonalnością samego odkurzania, ale również małymi akcentami. To one właśnie sprawiają, że życie jest prostsze! Mowa tu o:

  • siateczce odgradzającej zbiornik na zabrudzenia od filtru HEPA,
  • szczoteczce do czyszczenia akcesoriów,
  • gratisach w postaci dwóch szczotek bocznych i ścierki z mikrofibry,
  • darmowym przeglądzie po roku użytkowania i wymianie baterii po 2 latach,
  • prostocie użytkowania.

Robot sprzątający Moneual MBOT 950 pozytywnie zaskoczy nie tylko osoby, które pierwszy raz stykają się z tego typu urządzeniami, ale również długoletnich użytkowników odkurzaczy automatycznych.

A czy MBOT ma jakieś wady?

Mateusz z HejDom! ubolewał nad małym zbiornikiem na wodę. Niestety wszystkie dobre rozwiązania wymagają kompromisów. By w tak niewielkim urządzeniu zmieścić pojemniki na wodę i zabrudzenia, potężny silnik oraz szczotkę, która usunie wszelkie zabrudzenia, trzeba dokonać wyboru. Stąd pojemność zbiornika wynosi tylko (i aż) 100 ml. Sposób wlewania wody także częściowo wynika właśnie z tej przyczyny. Jeśli zaś chodzi o brak regulacji mopowania, czyli dozowania wody – obiecujemy nad tym pomyśleć w następnym modelu robotów sprzątających.

testy robota sprzątającego Moneual MBOT 950

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą recenzją i kompletnymi testami Moneual MBOT 950 na stronie HejDom! pod tym odnośnikiem. Możesz także obejrzeć filmik z testów, który udostępniamy poniżej.

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry