Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Moneual RS700 Plus – obszerny test i opinia | Czy warto?

Data dodania: 08.10.2020

 

Serwis Prorankingi.pl przygotował dla nas obszerną recenzję RS700 Plus.

„Test robota mopującego Moneual RS700 Plus odpowie Ci na pytanie, czy jest to jedynie gadżet, czy może sprzęt, który wybawi Cię od obowiązku mycia podłóg. Dokładnie sprawdzę możliwości tego robota, aby przekonać się, co potrafi i czy warto go kupić.

Zauważyłem, że coraz więcej osób rozgląda się za robotami mopującymi, lecz nie 2w1, a takimi, które tylko myją podłogi… za to dużo skuteczniej od hybryd.

Do tej grupy należy Moneual RS700 Plus, który trafił do mnie na testy. Mam co do niego duże oczekiwania. Dlaczego? Inny sprzęt tego producenta, który już przetestowałem, wypadał wręcz znakomicie. Chodzi jednak o odkurzacze automatyczne, które cały czas okupują miejsca w moim rankingu robotów sprzątających.

RS700 Plus jest zupełnie innym rodzajem sprzętu, choć zadanie nadrzędne wypada podobnie: odciążenie Cię od jednego z bardziej męczących obowiązków domowych.”

 

Z testu dowiesz się:

  • Jakie jest wyposażenie i budowa
  • Poznasz  tryby pracy, z których skorzystasz
  • Zobaczysz testy mopowania
  • Poznasz  ostateczny werdykt

 

Jak pisze autor testu:

„Wreszcie trafiłem na robota myjącego, który nie udaje, że coś myje, w rzeczywistości jedynie subtelnie przecierając posadzkę.

Moneual RS700 Plus ma olbrzymi potencjał jak na swoją kategorię sprzętową. Jak wykazały moje testy, nie straszne są mu zaschnięte i grubsze plamy różnego typu.

Różnica na plus w porównaniu do płaskich nasadek innych robotów mopujących jest wyraźna. Nie wspominając o hybrydowych odkurzaczach automatycznych 2w1. RS700 Plus je deklasuje.

 

Poznaj cały test –  link

 

Autor: Łukasz Proszek

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry