Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Automatyczny robot sprzątający – najlepsze rozwiązanie dla właścicieli czworonogów

Data dodania: 03.06.2020

Twój pies lub kot mocno gubi sierść? Możesz zapomnieć o kłakach na podłodze! Automatyczny robot sprzątający szybko i efektywnie pozbędzie się sierści z domowych nawierzchni. Sprawdź, jak zyskać perfekcyjnie czyste podłogi, przy najmniejszej Twojej ingerencji. Zobacz zalety nowoczesnego odkurzacza na przykładzie modelu Moneual MBOT 900.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze robota sprzątającego gdy ma się psa lub kota i dużo sierści?

Wysokiej jakości silnik o dużej mocy, nowoczesny system sprzątający, wydajna bateria i innowacyjne czujniki – tym wyróżnia się automatyczny robot sprzątający Moneual MBOT 900. To najprostszy sposób na zaoszczędzenie czasu i energii na odkurzaniu podłóg. Ten model jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko wykonasz przy pomocy aplikacji MBOT App, którą szybko ściągniesz i zainstalujesz na swoim smartfonie. Możesz wyznaczać mapy pracy robota i wybierać, w których pomieszczeniach ma przeprowadzić porządki – posprząta całe mieszkanie lub wskazane przez Ciebie obszary. Robotem możesz sterować zdalnie z każdego miejsca. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Ustaw dzień i godzinę jego pracy, wybierz się na spacer z psem, a gdy wrócisz, zastaniesz perfekcyjnie czyste podłogi.

Zaawansowany silnik

Robot sprzątający Moneual MBOT 900 ma wbudowany silnik Nidec gwarantujący ogromną moc ssąco na poziomie aż 2200Pa. Usuwa nawet najmniejsze drobinki kurzu i sierści. Swoją efektywną pracę zawdzięcza systemowi sprzątającemu, który składa się ze szczotki głównej i z dwóch bocznychzbierają kłęby kłaków wzdłuż krawędzi ścian. Nieczystości trafiają do pojemnego kosza, który szybko i bez problemu możesz opróżnić (został pozbawiony zbędnych klapek i pokrywek). Jakie jeszcze zalety ma automatyczny robot sprzątający?

Robot automatyczny MBOT 900 to mnogość nowoczesnych technologii, które podnoszą wydajność i efektywność jego pracy. Wyróżnia się technologią Lidar- laser, czyli innowacyjnym systemem nawigacji. Robot perfekcyjnie skanuje mieszkanie i pozbywa się sierści i kurzu z całej powierzchni podłogi. Za obliczanie i wybieranie najlepszej trasy sprzątania jest odpowiedzialny

32-bitowy czterordzeniowy procesor – wykonuje aż 2280 obliczeń obrazu skanowanej mapy w ciągu sekundy. Kolejną zaletą robota automatycznego Moneual MBOT 900 są liczne dodatkowe opcje, które są do Twojej dyspozycji, m.in. sprzątanie punktowe. Możesz też wyznaczać obszary, które potrzebują szczególnej pielęgnacji. Docenisz funkcję pozwalającą na ochronę kosztowności. Wystarczy wskazać w aplikacji „strefy no-go” – robot będzie omijał obszary zakazane.

Robot automatyczny Moneual MBOT 900 dla właścicieli psów i kotów to również wiele wbudowanych i zaawansowanych czujników (m.in. z akcelerometrami, licznikami kilometrów, czujnikami spadku, na podczerwień, kompasami), które są odpowiedzialne za jego bezpieczną i efektywną pracę. Nie musisz przejmować się również ładowaniem baterii. Robot sam wraca do bazy dokującej, aby nabrać energii. Dodatkowo został wyposażony w ekonomiczny akumulator. Ten automatyczny odkurzacz sprzątający dedykowany właścicielom czworonogów zapewnia bardzo cichą pracę – generuje hałas nie większy niż 55 dB. Docenisz też 3-stopniową regulację siły zasysającej. Dzięki takiemu rozwiązaniu robot dostosowuje moc do rodzaju podłoża. Jeśli masz dość sierści na domowych nawierzchniach i nie masz czasu na systematyczne sprzątanie podłóg, to robot automatyczny Moneual MBOT 900 będzie najlepszym rozwiązaniem. Poznaj wszystkie jego zalety, klikając tutaj.

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający wybrać?

jak i RankingTOP7 przedstawiający 7 najlepszych robotów na rynku. 

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry