Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Automatyczny robot sprzątający – wybawienie dla seniora

Data dodania: 03.06.2020

Obecnie seniorzy to bardzo aktywni ludzie, którzy nie lubią siedzieć w domu. Spotykają się ze znajomymi, uczestniczą w różnych zajęciach, a także realizują swoje pasje, na które wcześniej nie mieli czasu. Automatyczny robot sprzątający to dla nich najlepsze rozwiązanie. To również idealny prezent dla seniorów, którzy borykają się z różnymi chorobami i nie mają sił na zajęcie się podłogami. Zobacz zalety tego nowoczesnego urządzenia i poznaj model Moneual MBOT 950.  

Prostota użytkowania

Automatyczny robot sprzątający jest bardzo łatwy w obsłudze. Senior z łatwością sobie ze wszystkim poradzi. Urządzeniem można wygodnie sterować za pomocą telefonu. Obecnie większość osób starszych potrafi posługiwać się smartfonem. Modelem MBO 950 można sterować za pomocą wygodnej aplikacji, którą wystarczy pobrać i zainstalować na telefon. Zajmuje to dosłownie chwilę. Moneual MBOT 950 to urządzenie 2w1, co jest jego niewątpliwą zaletą, którą docenioną seniorzy. Nie tylko pozbywa się z podłóg różnego rodzaju zanieczyszczeń (piasku, sierści, kurzu), ale również wyczyści je na mokro (usunie plamy z sosów czy błota). Senior będzie mógł raz na zawsze zapomnieć o odkurzaniu i mopowaniu domowych nawierzchni. W czasie, gdy robot będzie sprzątał, osoba starsza może wybrać się na spacer, oglądać swój ulubiony film lub spotkać się ze swoimi bliskimi. Gdy wróci, zastanie perfekcyjnie czyste podłogi bez kurzu i plam. Wybaw seniora od sprzątania i podaruj mu odkurzacz automatyczny MBOT 950.

Innowacyjne technologie i systemy

Robot automatyczny MBOT950 dla seniorów został wzbogacony w zbiorniki: 0,4-litrowy na brud i 0,1-litrowy na wodę. Dzięki dużej pojemności nie trzeba ich często opróżniać i uzupełniać. Osoba starsza doceni też prostą obsługę opcji mopowania. Wystarczy umieścić zbiornik na wodę w robocie i doczepić otrzymaną w komplecie ścierkę z wysokiej jakości mikrofibry. Warto wspomnieć jeszcze kilka słów na temat samej aplikacji, która została wyposażona w wiele funkcji. Umożliwia sprawdzanie historii przejazdów robota, kontrolowanie stanu zużycia części eksploatacyjnych, a także korzystanie z opcji diagnozowania błędów i usterek.

Inteligentna nawigacja

Ten nowoczesny odkurzacz wyróżnia się również innowacyjną nawigacją, która umożliwia mu perfekcyjne poruszanie się po mieszkaniu. Robot doskonale wie, gdzie się znajduje i jak ma pracować, aby zapewnić wydajne i efektywne działanie. Natomiast wbudowana nowoczesna nawigacja LDS Lidar sprawia, że robot skanuje obszar aż 5500 razy na minutę i tworzy precyzyjną mapę pracy. Za usuwanie nieczystości z trudno dostępnych miejsc jest odpowiedzialna wbudowana technologia vSLAM.

Wydajny akumulator i mocny silnik

Robot automatyczny Moneual MBOT950 swoje ekonomiczne działanie zawdzięcza baterii litowo-jonowej o pojemności aż 2600 mAh. Ten nowoczesny odkurzacz zdąży posprzątać mieszkanie, zanim akumulator ulegnie rozładowaniu. W standardowym trybie działa do 120 minut. MBOT 950 pracuje w taki sposób, aby zapewnić, jak najmniejsze zużycie energii podczas sprzątania. Jeśli podczas przeprowadzania porządków, poziom baterii spadnie, ten nowoczesny odkurzacz uda się do stacji dokującej nabrać energii, a następnie wróci do miejsca, w którym przerwał pracę. MBOT950 efektywne działanie zawdzięcza silnikowi Nidec o mocy ssącej aż 2600Pa oraz systemowi sprzątania. Został wyposażony w szczotkę główną i dwie boczne, które usuwają zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych zakamarków mieszkania.

Bezpieczeństwo pracy

Za bezpieczeństwo odpowiadają liczne czujniki, w tym laserowy-pomiarowy (pozwala na dokładne skanowanie pomieszczenia), zbliżeniowy (zapewnia swobodne poruszanie się po wyznaczonym obszarze) i antyuderzeniowy (odkurzacz omija przeszkody napotkane na swojej drodze). MBOT 950 wyróżnia się też wieloma funkcjami dodatkowymi (sprzątanie punktowe, zapis mapy, znajdź robota, automatyczne wznowienie pracy w obszarach, w których jeszcze nie czyścił). To tylko niektóre zalety tego innowacyjnego robota automatycznego MBOT 950. Jest ich o wiele więcej – poznaj je wszystkie, klikając tutaj. Jeśli chcesz poprawić komfort życia swoich rodziców lub dziadków, to nowoczesny odkurzacz będzie najlepszym wyborem. Uwolnij ich od sprzątania i pozwól im cieszyć się życiem!

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający wybrać?

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry