Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Czy warto kupić robot sprzątający?

Data dodania: 15.01.2021

Czas jest jedną z najcenniejszych wartości, szczególnie jeśli zamiast żmudnych obowiązków można poświęcić go swoim bliskim lub pasji. Innowacyjny robot sprzątający to jeden z automatycznych, coraz bardziej popularnych domowych pomocników, który skutecznie zaoszczędzi Twój czas i energię na sprzątanie. Jednak czy naprawdę warto go kupić?

Gdzie można zastosować roboty sprzątające?

Wprowadzenie automatyki do życia to coraz bardziej postępujący (i wydaje się też nieunikniony) trend. Choć sprzątające odkurzacze automatyczne zdobywają popularność w ostatnich latach, to pojawiły się na rynku niemal 30 lat temu. Jakkolwiek zawsze ich głównym celem było podniesienie komfortu życia domowników.

Innowacyjne roboty sprzątające sprawdzą się zarówno w małych mieszkaniach, jak i wielkopowierzchniowych domach. Małe AGD w postaci robota doskonale czyszczą powierzchnie w mieszkaniach alergików, seniorów, osób ciągle zabieganych oraz właścicieli zwierząt, w szczególności psów i kotów. Odkurzacz sprzątający pozbędzie się kurzu i sierści z płytek, paneli, terakoty, a nawet z dywanów.

Jakie są zalety korzystania z robotów sprzątających?

Czy warto kupić robot sprzątający? Tak! Lista korzyści, których dostarczają najlepszej jakości odkurzacze sprzątające, jest długa. Poniżej zebraliśmy najważniejszych zalety inteligentnych robotów sprzątających.

Oszczędność czasu i energii domowników na żmudne sprzątanie – kiedy robot sprzątający zajmuje się czyszczeniem powierzchni, mieszkańcy mogą skupić się na zabawie z dziećmi, oglądaniu ulubionych seriali, robieniu zakupów czy zwyczajnie uciąć sobie drzemkę.

– Roboty sprzątające nie tylko odkurzają powierzchnie i jej zakamarki, ale również (jak np. najlepszy na rynku hybrydowy robot sprzątający Moneual MBOT 950) jednocześnie odkurzają i mopują podłogi.

– Inteligentny robot czyszczący umożliwia jego zaprogramowanie na sprzątanie w określonych miejscach i czasie. Ma wbudowany system skanowania i algorytm sprzątający, dzięki któremu doskonale czyta pomieszczenia, tworzy ich mapy i zapamiętuje bariery. Roboty sprzątające sprytnie omijają przeszkody i niebezpieczeństwa, np. schody, z których mogłyby upaść.

– Dobrej jakości odkurzacz automatyczny wyposażony jest w specjalny filtr czyszczący, który usuwa z powietrza blisko 100% zanieczyszczeń, w tym kurz i bakterie, a tym samym daje odetchnąć alergikom.

– Roboty mogą pracować również pod nieobecność domowników. Po zakończeniu sprzątania, same wrócą do stacji dokującej, która zasili je energią. Roboty sprzątające mają wiele dodatkowych funkcji, np. możliwość zdalnego sterowania nimi za pomocą aplikacji w telefonie czy planowanie trybu sprzątania. Pionier w gamie robotów poruszających się systematycznie – robot sprzątający Moneual MBOT 900 to małe AGD, w którym za pomocą intuicyjnej aplikacji ustawisz dni i godziny jego pracy. Gdy wrócisz do domu z zakupów, powita Cię widok idealnie czystych podłóg.

– Najlepszy robot sprzątający podniesie komfort Twojego życia, zapewniając idealnie czyste podłogi bez kurzu, sierści zwierząt czy okruszków jedzenia.

– Innowacyjny odkurzacz sprzątający pracuje tak cicho, że w trakcie jego pracy możesz uciąć sobie drzemkę lub odpocząć w spokoju.

– Robot sprzątający jest kompaktowych rozmiarów, zatem nie będziesz mieć problemu z jego przechowywaniem – zmieści się pod szafką czy łóżkiem.

Robot sprzątający to małe AGD, które warto mieć w swoim domu. Już po pierwszych dniach użytkowania przekonasz się, ile możesz zaoszczędzić czasu na nieprzyjemnej i żmudnej czynności, jaką jest sprzątanie. Zgromadzony czas możesz przeznaczyć na rozwijanie swoich zainteresowań, zabawę z dziećmi, zasłużony odpoczynek lub cokolwiek, co tylko przyjdzie Ci do głowy.

Moneual Polska  to jedyna w kraju firma, która wraz z innowacyjnym hybrydowym robotem sprzątającym oferuje unikatową kartę VIP. Dzięki niej otrzymasz m.in. darmowy przegląd robota po roku użytkowania oraz nową baterię i jej bezpłatną wymianę po 2 latach od zakupu urządzenia, a także 25% rabatu na wszystkie akcesoria. Spraw prezent sobie lub domownikom, kupując robot sprzątający, który wyręczy Was ze żmudnego obowiązku sprzątania podłóg.

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający kupić?

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry