Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Roboty sprzątające – budowa i zasada działania

Data dodania: 30.04.2021

Coraz więcej osób decyduje się na zakup robotów sprzątających, które pozwalają zaoszczędzić czas i wysiłek poświęcony na sprzątanie. Robot Moneual to profesjonalny sprzęt, który wyręczy Cię w tej żmudnej czynności. W artykule wyjaśniamy, jak zbudowane są roboty sprzątające oraz przybliżamy sposób ich działania – zapraszamy do lektury!

Roboty sprzątające ułatwiają codzienne funkcjonowanie

Nic dziwnego, że robot sprzątający to urządzenie, które cieszy się dużą popularnością. Sprzątanie zabiera nam zwykle cenny czas, który moglibyśmy poświęcić na coś innego, wymaga też od nas wysiłku fizycznego. Kiedy w domu są małe dzieci lub zwierzęta, czynność tę trzeba wykonywać niemal codziennie. Roboty sprzątające to doskonałe rozwiązanie, które ułatwi i uprzyjemni naszą codzienność. 

 Co to jest robot sprzątający i jak działa?

Robot sprzątający służy do czyszczenia powierzchni. Jest to niewielki odkurzacz ze stacją dokującą. W celu naładowania akumulatora, urządzenie trzeba wpiąć do stacji dokującej. Robot sprzątający porusza się bezprzewodowo oraz samodzielnie po wyznaczonej uprzednio trasie. Wysyłane sygnały podczerwone pozwalają mu na powrót do bazy. Roboty programuje się, by zaplanować sprzątanie określonej powierzchni w zależności od potrzeb użytkownika. System czujników chroni sprzęt przed zderzeniem ze ścianami lub meblami. Ponadto kieruje urządzenie do lokalizacji, w której jest najwięcej brudu. 

W Moneual Polska kupić można niezawodne roboty sprzątające, mopujące lub innowacyjne roboty hybrydowe. Na czym polega ich działanie?

  • Roboty sprzątające – odkurzają “na sucho” dywany, panele, płytki. Wykorzystuje się je zamiast odkurzacza.
  • Roboty mopujące – czyszczą “na mokro”, używane zamiast mopa.
  • Roboty hybrydowe – równocześnie myją oraz odkurzają powierzchnie.

Polecane modele

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele modeli robotów sprzątających. Podejmując decyzję o zakupie, warto postawić na sprawdzony sprzęt. Producent robotów sprzątających Moneual proponuje nowoczesne oraz skuteczne rozwiązania, które przetestowało już wielu zadowolonych klientów. 

Zachęcamy do sprawdzenia następujących modeli:

  • MBOT 900 – doskonale zastępuje tradycyjne odkurzanie. Posiada system LDS Lidar, który umożliwia zapamiętanie mapy Twojego mieszkania. Roboty odkurzające MBOT 900 wyposażone są w silnik o najnowszej budowie, najpotężniejszą turbinę ssącą oraz intuicyjną aplikację.
  • Moneual RS700 Plus – świetna alternatywa dla mycia mopem, to najlepszy robot myjący w rozszerzonej wersji premium. Dwukrotnie powiększona bateria umożliwia mu długi czas pracy.
  • MBOT 950 – posiada innowacyjną technologię nawigacji, a także mapowania Lidar i wbudowaną kamerę. To robot, który w tym samym czasie myje i odkurza powierzchnię.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają nam na łatwiejsze i przyjemniejsze życie. Roboty sprzątające to duże udogodnienie, po które sięga coraz więcej osób. Teraz możesz zająć się ciekawszymi zajęciami, a robot wyręczy Cię w sprzątaniu!

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry