Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Najlepszy prezent mikołajkowy to… robot sprzątający!

Data dodania: 20.11.2021
najlepszy prezent mikołajkowy

Mikołajki już wkrótce. To dzień wielce wyczekiwany przez każde dziecko. Wypatrują św. Mikołaja i zastanawiają się, co też im przyniesie w podarunku. Czy bycie dorosłym oznacza, że nie można już oczekiwać miłego Pana w czerwonej czapce z pomponikiem? Nie! Dla Ciebie także może przynieść prezent. A jaki jest najlepszy prezent mikołajkowy? Coś praktycznego, wygodnego, dzięki czemu więcej czasu poświęcisz rodzinie. Oczywiście jest to… robot sprzątający!

Najlepszy prezent mikołajkowy – robot sprzątający

Nasz flagowy robot sprzątający Moneual MBOT 950 został zaprojektowany, by stać się idealnym prezentem mikołajkowym. Dlaczego? Z pewnością nie będzie to kolejny, nietrafiony podarunek, który zostanie rzucony w kąt. To jedno urządzenie zapewni:

  • niebywałą oszczędność czasu, którą przeznaczasz na odkurzanie i mycie podłóg,
  • oszczędność pieniędzy – urządzenie jest energooszczędne i tanie w eksploatacji,
  • czystość podłóg – w przypadku posiadania zwierząt domowych czy przy małych dzieciach w domu jest to korzyść niesamowita,
  • więcej czasu na to, co lubisz – zamiast odkurzać, możesz spędzić czas na swoim hobby czy innych przyjemnościach.

Jaki powinien być najlepszy prezent mikołajkowy? Oczywiście prosty w obsłudze, dopasowany do indywidualnych wymagań domowników oraz będący odpowiedzią na konkretne potrzeby. Taki jest właśnie MBOT 950. Jeśli prezent ma być przeznaczony dla osoby niezbyt zaznajomionej z technologią smartfonów – sprawdź także naszego robota sprzątającego Moneual MBOT 500. Z nim poradzi sobie dosłownie każdy!

najlepszy prezent mikołajkowy mbot 950

Prezent dla miłośników psów

Szukasz najlepszego prezentu mikołajkowego dla osoby kochającej psy i mającej w domu całe stadko? Mamy idealny pomysł. Idzie zima, a więc i aura na dworze nie sprzyja. Po każdym spacerze z pupilami podłoga pewnie jest usiana błotnistymi śladami łapek i kropelkami ściekającymi z sierści. A gdyby tak można było zabrać obdarowywanemu część obowiązków związanych ze sprzątaniem podłogi po każdym spacerze? Wystarczy mop elektryczny AME 5500. Wystarczy wziąć w dłoń i nacisnąć przycisk. Zero rozwijania kabli, żadnego czasu oczekiwania na stan gotowości. Jeden klik i dwie potężne głowice mopujące usuną wszelkie zabrudzenia z powierzchni.

najlepszy prezent mikołajkowy ame 5500

Najlepszy prezent mikołajkowy dla miłośników Gwiezdnych Wojen

Mamy także idealną propozycję dla miłośników Gwiezdnych Wojen. Jedno z naszych urządzeń trafiło na testy do nowo powstałego serwisu Marysia Testuje. Mowa o robocie mopującym Monspin MS 200. Nigdy nie zwróciliśmy na to uwagi, ale testerka zauważyła, że urządzenie jest wręcz identyczne z postacią R2D2. I faktycznie! Co to oznacza? Że Monspin to najlepszy prezent mikołajkowy dla miłośników Gwiezdnych Wojen, który w dodatku jest niebywale praktyczny! To nie żadna figurka czy plakat, które trafią w kąt. Z tym urządzeniem mycie podłóg stanie się banalnie proste.

najlepszy prezent mikołajkowy monspin ms 200
źródło: Marysia Testuje

Robot sprzątający dla Ciebie, zabawka dla dziecka

Na Mikołajki mamy dla Ciebie również super propozycję. Skorzystaj z naszej super oferty i kup robota sprzątającego Moneual MBOT 500 w zestawie z Latającą Rybą! Ty zyskasz urządzenie, które pomoże Ci w codziennych obowiązkach, a Twoje dzieci – niesamowitą zabawkę, dzięki której nauczą się praw fizyki, biologii i aerodynamiki. Wszystko poprzez zabawę. A ponieważ Latająca Ryba nie dotyka podłogi, tylko lata pod sufitem, z pewnością nie będzie Ci przeszkadzać w codziennym sprzątaniu.

najlepszy prezent mikołajkowy latająca ryba

Mamy nadzieję, że podsunęliśmy Ci przynajmniej kilka ciekawych pomysłów na prezent mikołajkowy, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Nie czekaj dłużej i zaopatrz się w podarunek już dzisiaj. 6 grudnia już niedługo!

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry