Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Moneual – najlepsza jakość potwierdzona nagrodami! Sprawdź nas!

Data dodania: 13.11.2021

Jak wybrać najlepszego robota sprzątającego na rynku? Jakich producentów wziąć pod uwagę? Każdy twierdzi, że jego urządzenia są najlepsze. Jak znaleźć prawdziwą perełkę? My wiemy! Kieruj się rzetelnymi opiniami innych, uzyskanymi nagrodami, wyróżnieniami i certyfikatami. Dzisiaj prezentujemy nasze osiągnięcia, które gwarantują, że wybierając Moneual, wybierzesz najlepsze rozwiązania do Twojego domu.

Moneual – nasze nagrody i osiągnięcia

Moneual od samego początku swojego istnienia zdobywał prestiżowe nagrody, wśród których znajdują się te przyznawane na targach CES czy Plus X Award. CES to skrót od Consumer Electronics Show – targi elektroniki użytkowej, które odbywają się co roku w Las Vegas. To tam prezentowane są najnowsze urządzenia, prototypy i rozwiązania. Moneual niemal co roku zdobywa tam prestiżowe nagrody za:

  • innowacje,
  • projekty,
  • stworzenie nowych rozwiązań.

Plus X Awards z kolei są jednymi z najważniejszych nagród przyznawanych za innowacyjne rozwiązania w obszarze technologii i stylu życia. Moneual zyskał na tej imprezie aż dwa wyróżnienia:

  • w 2014 i 2016 roku za innowację, wysoką jakość oraz projekt rozwiązania,
  • w 2016 roku za najlepszy produkt 2015/2016,
  • w 2017 roku za najlepszy produkt 2016/2017.

Jeśli chcesz przekonać się, czym Moneual zauroczył sędziów, kup robota sprzątającego Moneual MBOT 950 i sprawdź samodzielnie!

Moneual – gdzie o nas piszą?

Producent robotów sprzątających Moneual jest bardzo często wspominany na łamach wielu serwisów dotyczących nowych technologii, sprzętu gospodarstwa domowego i rozwiązań ułatwiających życie. Jesteśmy polecani przez:

  • prorankingi.pl,
  • rankingly.pl,
  • pcworld.pl.

To największe i najbardziej znane serwisy, które zajmują się testowaniem sprzętu. Wydane przez nie recenzje są zawsze pozytywne i zawsze rzetelne. To jednak nie wszystko. Często pojawiamy się także na prywatnych blogach dotyczących metod na skuteczne sprzątanie. Na dociekliwa.pl znajdziesz recenzję naszego flagowego MBOT-a 950 (przeczytaj ją tutaj). Na bezprzeplacania.pl także możesz zaznajomić się z opiniami o wyżej wspomnianym robocie, ale również o robocie sprzątającym Moneual MBOT 500 (zobacz tutaj). Zawsze znajdujemy się wysoko we wszystkich rankingach, a nasze urządzenia naprawdę dają radę!

Marysia Testuje Moneual!

Mamy także zaszczyt zakomunikować, że pojawiliśmy się także na nowo otwartym serwisie Marysia Testuje. Baza recenzji stale się powiększa i trzymamy kciuki, by była jak największa. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Moneual. Tym razem możemy pochwalić się bardzo pozytywną opinią o naszym robocie mopującym Monspin MS 200. Cała recenzja jest dostępna tutaj.

O czym świadczą te wszystkie recenzje i pozytywne opinie? Dlaczego uzyskane przez nas nagrody i wyróżnienia są tak ważne? Mówią one o tym, jak innowacyjne i niezawodne są nasze roboty sprzątające. Jeśli więc szukasz pomocnika w codziennych obowiązkach, który Cię nie zostawi w potrzebie, to Moneual będzie doskonałym wyborem.

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry