Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Moneual MBOT 950 | Najobszerniejszy test na – Prorankingi.pl

Data dodania: 10.02.2021

Jeżeli szukasz bardzo mocnego odkurzacza automatycznego na różne powierzchnie i z jak najlepszym systemem nawigowania, a dodatkowo nie chcesz się martwić wydawaniem kasy na wymianę akumulatora, to kup robota Moneual MBOT 950. To zresztą jedne z wielu jego mocnych stron. Gorąco polecam ten model, ponieważ pozytywnie zaskakuje na każdym kroku!

Moneual MBOT 950 to aktualnie jeden z najnowszych robotów sprzątających klasy premium. Na papierze wygląda wprost fenomenalnie, ale dopiero mój dokładny test sprawdzi, czy rzeczywiście warto go kupić. A wypada to przemyśleć, bo ten odkurzacz automatyczny kosztuje swoje.

Test Moneual MBOT 950 oprę na odkurzaniu podłóg twardych, dywanów, dywanu pokrytego sierścią kota perskiego, a także mopowaniu zabrudzonego tarasu. Tak, mowa więc o robocie 2w1, czyli odkurzająco-mopującym.

Oprócz skuteczności odkurzania i mycia podłóg rzetelnie ocenię działanie aplikacji, jakość wykonania, wyposażenie, dodatkowe funkcje oraz inne istotne aspekty. Po tak obszernej opinii dowiesz się, czy warto kupić ten sprzęt, więc do dzieła!

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający wybrać?

Autor: Łukasz Proszek

Poznaj cały test – > link do całego testu

Moneual MBOT 950 otrzymał następujące wyróżnienia:

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry