Producent Robotów Sprzątających – Moneual Polska

Moneual MBOT 950 | Test, Opinia | Czy warto? – Prorankingi.pl

Data dodania: 15.06.2020

 

Jeżeli szukasz bardzo mocnego odkurzacza automatycznego na różne powierzchnie i z jak najlepszym systemem nawigowania, a dodatkowo nie chcesz się martwić wydawaniem kasy na wymianę akumulatora, to kup robota Moneual MBOT 950. To zresztą jedne z wielu jego mocnych stron. Gorąco polecam ten model, ponieważ pozytywnie zaskakuje na każdym kroku!

Moneual MBOT 950 to aktualnie jeden z najnowszych robotów sprzątających klasy premium. Na papierze wygląda wprost fenomenalnie, ale dopiero mój dokładny test sprawdzi, czy rzeczywiście warto go kupić. A wypada to przemyśleć, bo ten odkurzacz automatyczny kosztuje swoje.

Test Moneual MBOT 950 oprę na odkurzaniu podłóg twardych, dywanów, dywanu pokrytego sierścią kota perskiego, a także mopowaniu zabrudzonego tarasu. Tak, mowa więc o robocie 2w1, czyli odkurzająco-mopującym.

Oprócz skuteczności odkurzania i mycia podłóg rzetelnie ocenię działanie aplikacji, jakość wykonania, wyposażenie, dodatkowe funkcje oraz inne istotne aspekty. Po tak obszernej opinii dowiesz się, czy warto kupić ten sprzęt, więc do dzieła!

Autor: Łukasz Proszek

 

Poznaj cały test – > link do całego testu

 

Moneual MBOT 950 otrzymał następujące wyróżnienia:

Powrót do artykułów
Powrót do góry