Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis 222992906 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Dlaczego warto kupować z oficjalnych sklepów?

Data dodania: 03.06.2020

Zaopatrywanie się w sprzęt z niepewnego źródła może nieść za sobą wiele nieprzyjemnych skutków. Największą obawą jest otrzymanie niekompletnego i niedziałającego w pełni urządzenia oraz brak opieki pozakupowej. Wybieranie oficjalnych sklepów jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Zobacz, co zyskujesz, a co możesz stracić.

Czy warto kupować tam, gdzie robot sprzątający jest najtaniej?

Chcąc kupić nowy sprzęt elektroniczny do mieszkania, często porównujemy ceny w różnych sklepach internetowych, aby sprawdzić, gdzie otrzymamy go najtaniej. Jeśli zapoznajesz się z ofertą mniej znanych firm, których nazwa kompletnie nic Ci nie mówi – uważaj, bo możesz łatwo wpaść w pułapkę. Wiele osób może dać skusić się niższą ceną produktu proponowaną przez tak zwane (mówiąc potocznym językiem) firmy „krzak”. Mogą to być przedsiębiorstwa niezarejestrowane, fikcyjne, czyli działające nielegalnie. Z drugiej strony, kupując w mniej znanym sklepie, ale oficjalnie działającym na polskim rynku, istnieje inne ryzyko – zamknięcie przedsiębiorstwa ze względu na niską sprzedaż i rosnącą konkurencję. W takiej sytuacji jest obawa o możliwość utracenia gwarancji i opieki pozakupowej.

Jakie korzyści masz kupując w znanym sklepie internetowym?

Zaopatrywanie się w sprzęt w autoryzowanych, oficjalnych sklepach daje Ci przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Zyskujesz pewność, że kupujesz pełnowartościowe urządzenie, fabrycznie zapakowane i sprawnie działające. Dodatkowo możesz korzystać z pakietu opieki pozakupowej oferowanej przez producenta. Wybieranie autoryzowanych sklepów sprawia również, zyskujesz przede wszystkim pewność jakości sprzętu, a także bezpieczeństwo w postaci sprawnie działającego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dodatkowo masz stały dostęp do części zamiennych, a także otrzymujesz czytelną instrukcję obsługi (firmy „krzak” mogą jej nie oferować lub instrukcja nie będzie w języku polski).

Moneual -gwarancja jakości, bezpieczeństwo zakupów, 100% satysfakcji

Kupując produkty od producenta robotów sprzątających Monueal na naszej stronie internetowej lub korzystając z oficjalnych sklepów, stajesz się naszym klientem, którego otaczamy pełną opieką. Doskonałym przykładem jest tutaj automatyczny robot sprzątający MBOT 950. Otrzymujesz nie tylko nowoczesny odkurzacz, który zapewnia wydajne, efektywne i bezawaryjne działanie przez długi czas, ale również kartę VIP, dzięki której masz dostęp do wielu korzyści.

Zapewniamy wymianę baterii po dwóch latach użytkowania robota (gdyż wiadomo, że bateria jest najczęściej słabym ogniwem), darmowy przegląd po roku od momentu jego zakupu i 25 procent rabatu na wszystkie akcesoria. To nie wszystko! W trosce o Ciebie, zapewniamy darmowe przesyłki kurierskie do Twojego mieszkania (door-to-door), diagnostykę on-line i szybkie oraz wygodne zgłaszanie problemu poprzez przejrzysty formularz internetowy. Mało? Zaopatrując się automatycznego robota sprzątającego Moneual MBOT 950, do Twojej dyspozycji jest dedykowana Polska infolinia. Nasz zespół specjalistów odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający wybrać?

Karta Vip

Sprawdź naszych partnerów:  lista autoryzowanych partnerów

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry