Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis +48 883 457 732 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Moneual MBOT 950 – test i opinie | dociekliwa.pl

Data dodania: 08.10.2020

„Dobry i niedrogi robot sprzątający to mój osobisty Święty Graal. Można odnieść wrażenie, że na rynku istnieją Roomby i cała reszta. Przetestowałam kilka urządzeń iRobot i nigdy nie było totalnego zachwytu. Dlatego wciąż rozglądam się wśród innych marek. Kilka lat temu trafiłam na fajny model: niedrogi i skuteczny, jednak na dziś chyba już zbyt prosty, jeśli chodzi o funkcje. Szukam zatem dalej swojego ideału. Ucieszyłam się, że odezwała się do mnie nieznana mi wcześniej marka Moneual. Bardzo byłam ciekawa odkurzacza, który nie dość, że oferuje szereg funkcjonalności w aplikacji, to potrafi również przemyć podłogę.

Pierwsze wrażenia

Pierwsze wrażenia po rozpakowaniu robota były bardzo pozytywne. Robot wyglądał (i nadal wygląda, po 3 tygodniach używania) na bardzo solidny. Jest dość ciężki, co jest nieco uciążliwe, gdy noszę go między piętrami, ale większa waga zawsze kojarzy mi się z większą trwałością. Moneual MBOT950 ma duże koła, trochę takie terenowe 😉 . Od razu spodobał mi się także zestaw akcesoriów: zapasowe szczoteczki boczne, filtr, 2 wielorazowe nakładki z mikrofibry i taki drobny gadżet do oczyszczania głównej szczotki z włosów. Producent pomyślał o wszystkim.”

Podsumowanie moich opinii na temat robota Moneual MBOT950

Cieszę się, że mogę to napisać, bo lubię roboty sprzątające i lubię mieć co polecać w tej kategorii. Tego robota zdecydowanie mogę polecić właścicielom mieszkań czy domów parterowych, którzy cenią sobie wygodę i mają w telefonie miejsce na kolejną aplikację 😉 . Robot Moneual skutecznie odkurzy i jeszcze przemyje, a użytkownik ma nad tym pełną kontrolę na swoim smartfonie. Możemy też zakładać, że jest to zakup na dłużej, skoro w perspektywie mamy przegląd i wymianę baterii. Jeśli natomiast chcecie odkurzać kilka pięter w domu, to jak najbardziej robot też się sprawdzi (u mnie sprawdził się ostatecznie na 3 poziomach), ale wymaga to od nas nieco więcej zaangażowania: przede wszystkim w noszenie 😉 , ale też w aplikację. Szkoda, że cena nie należy do najniższych. Z jednej strony rozumiem: skuteczne odkurzanie, do tego funkcja mopa i bogata funkcjonalność aplikacji. Z drugiej strony fajnie byłoby, gdyby takie sprzęty stały się standardem w każdym domu.

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający wybrać?

Przeczytaj cały test – link

Autor: dociekliwa.pl

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry