Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis +48 883 457 732 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Moneual MBOT 950 – obszerny test | rankingly.pl

Data dodania: 15.02.2021

Robot sprzątający 2w1 Moneual MBOT 950 to automatyczne urządzenie nowej generacji. Zwraca na siebie uwagę licznymi opcjami i niezwykle obiecującymi parametrami. I to nie tylko dlatego, że jest to robot hybrydowy (łączy on funkcję odkurzania oraz mopowania). Deklarowane przez producenta parametry robota wypadają niezwykle konkurencyjnie w porównaniu z innymi podobnymi urządzeniami.

Dlatego też nie wahałam się ani chwili, gdy zaproponowano mi przeprowadzenie testu tego właśnie automatycznego odkurzacza. Używałam go intensywnie przez prawie 3 tygodnie. Próbowałam sprawdzić, czy MBOT 950 działa tak, jak deklaruje producent robotów sprzątających i czy wart jest swojej ceny. Jesteście ciekawi moich wrażeń? A zatem zapraszam do lektury!

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Przejdźmy do wrażeń, jakie na pierwszy rzut oka zrobił na mnie sam robot. Nie będę zaprzeczać, wygląda dość elegancko i nowocześnie. Ciemnoszara, matowa obudowa, w połączeniu z charakterystyczną, zieloną lamówką nadaje urządzeniu schludną i ciekawą prezencję. MBOT 950 na pewno nie jest sprzętem, który szpeciłby nasze pomieszczenie. Nie jest też jednocześnie na tyle pstrokaty, by nader mocno rzucać się w oczy.

Sama konstrukcja robota wydawała się bardzo solidna, co potwierdził czas testowania. MBOT 950, w odróżnieniu od wielu modeli, posiada ochronny zderzak wokół całego swojego obwodu. Jest to rozwiązanie, które zdało praktyczny egzamin podczas użytkowania. Robot może przecież czasem zderzać się z przedmiotami, zarówno jadąc do przodu, jak i się wycofując.

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający wybrać?

Autor: Rankingly.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 Poznaj cały test – > link do całego testu Rankingly.pl

Moneual MBOT 950 otrzymał następujące wyróżnienia:

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry