Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis +48 883 457 732 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

MBOT900 vs MBOT950. Który model będzie dla Ciebie lepszy?

Data dodania: 10.06.2020

Na rynku jest wiele modeli automatycznych robotów sprzątających, które różnią się od siebie parametrami technicznymi i dodatkowymi funkcjami. Można wybrać urządzenie, które wyłącznie odkurzy podłogi lub wzbogacone w funkcję mopowania. Wszystko zależy od naszych preferencji. My porównujemy dwa modele: MBOT900 i MBOT950. 

Zalety i różnice robotów sprzątających MBOT 900 MBOT 950

Te automatyczne roboty sprzątające wyróżniają się nowoczesną nawigacją LDS Lidar i technologią vSLAM. Dzięki temu pierwszemu systemowi odkurzacze perfekcyjnie poruszają się po wyznaczonym obszarze. Doskonale skanują pomieszczenie, aby zapewnić wydajną, efektywną i bezpieczną pracę. Dodatkowo bez problemu trafiają do stacji dokującej – niezależnie od tego, w którym pomieszczeniu jest ulokowana baza. Natomiast dzięki drugiemu systemowi roboty automatyczne MBOT 900 i MBOT 950 pozbywają się zanieczyszczeń nawet z trudno dostępnych miejsc.

Te dwa roboty automatyczne mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Steruje się nimi za pomocą wygodnej aplikacji (wystarczy ją pobrać i zainstalować na smartfona), która pozwala korzystać z wielu funkcji. Możemy m.in. ustawić harmonogram pracy robota, sprawdzać historię jego działania, a także komfortowo wyznaczać obszary, którymi ma się zająć. Wszystkie te czynności i wiele więcej, możesz wykonywać zdalnie – wystarczy mieć podłączenie do internetu. Kolejnymi zaletami tych robotów automatycznych jest system sprzątający, który składa się z wysokiej jakości szczotki głównej oraz z dwóch bocznych – ich zadaniem jest usuwanie zabrudzeń z krawędzi i wzdłuż ścian. Zarówno robot automatyczny Moneual MBOT 900, jak i robot automatyczny Moneual MBOT 950 mają wiele wbudowanych innowacyjnych czujników, odpowiadających za ich skuteczną i ekonomiczną pracę. Warto wspomnieć o laserowym (pozwala urządzeniom na perfekcyjne skanowanie pomieszczenia, zbliżeniowym (zapewnia im swobodne poruszanie się po wyznaczonym obszarze) oraz antyuderzeniowym (chroni przed kolizją).

Co jeszcze łączy oba te modele?

Oprócz dodatkowych funkcji (czyszczenie strefowe, zapis mapy, wskaźnik aktualnego stanu zużycia części, opcja znajdź robota) mają dość duży pojemnik na nieczystości, który można szybko i łatwo opróżnić. Dodatkowo oba roboty wyróżniają się trwałą konstrukcją i dużymi kołami – pozwalają im bez problemu wjeżdżać na dywany. Robot automatyczny MBOT 900 i robot automatyczny MBOT950 wzbogacono w ekonomiczne baterie o pojemności aż 2600 mAh. Wydajny akumulator pozwala tym nowoczesnym odkurzaczom na nieprzerwaną pracę do 120 minut. Oba roboty mają wbudowany wysokiej jakości, wydajny i wyprodukowany w Japonii silnik Nidec. Jednak różnica jest taka, że MBOT 900 pracuje z mocą ssąco 2200Pa, a MBOT 950 z 2600Pa, dzięki czemu zapewnia bardziej efektywne działanie.

Duża moc silnika w połączeniu z innowacyjnymi czynnikami, trwałą konstrukcją i nowoczesnym systemem sprzątającym sprawiają, że te dwa nowoczesne odkurzacze szybko i skutecznie pozbywają się nawet najmniejszych drobinek kurzu, piasku i sierści. W porównaniu do robota automatycznego MBOT900 model MBOT950 ma funkcję mopowania. Nie tylko odkurzy podłogi, ale również umyje je na mokro. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie tylko chcą zapomnieć o pozbywaniu się z podłóg nieczystości, ale również plam. Zaopatrując się w ten nowoczesny odkurzacz, będzie można zapomnieć o ręcznym myciu domowych powierzchni.

Sprawdź wszystkie zalety robota automatycznego Moneual MBOT 900 i robota automatycznego Moneual MBOT 950 i wybierz dla siebie oraz rodziny nowoczesny odkurzacz, dzięki któremu nie będziesz musiała martwić się o sprzątanie podłóg.

Polecamy również nasz artykuł jaki robot sprzątający wybrać?

Moneual MBOT 900

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry