Bezpieczne zakupy Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 500 zł Polski serwis +48 883 457 732 Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Dlaczego warto kupić MBOT 950?

Data dodania: 04.08.2021

Zastanawiasz się, jaki robot sprzątający wybrać? Spośród wielu nowoczesnych modeli oferowanych na rynku warto zwrócić uwagę na Moneual MBOT 950. Ten wyposażony w najnowsze technologie robot sprzątający zapewni Ci nie tylko idealnie czyste mieszkanie, ale też dodatkową ilość wolnego czasu, który możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz. Dowiedz się, czym charakteryzuje się wysokiej klasy robot oferowany przez Moneual i podaruj sobie luksus komfortowego sprzątania!

Czym jest MBOT 950? Funkcje i zalety robota sprzątającego

Moneual MBOT 950 wyposażony został w wiele funkcji i systemów, dzięki którym sprzątanie Twojego domu przebiega sprawnie i nigdy jeszcze nie było tak skuteczne! Poznaj największe zalety MBOT 950 i przekonaj się o efektywności tego nowoczesnego urządzenia.

Moneual MBOT 950 – efektywna praca silnika

Swoje skuteczne działanie MBOT 950 zawdzięcza nowoczesnemu, najnowszej generacji  silnikowi o mocy ssącej aż 2600 Pa. Dzięki temu odkurzacz sprzątający Moneual MBOT 950 doskonale zbiera kurz, sierść i piasek, usuwając nawet uporczywe zabrudzenia.

Nowoczesny MBOT 950 – funkcja odkurzania i mycia podłóg

Robot automatyczny Moneual MBOT 950 nie tylko precyzyjnie odkurza, ale również myje i na mokro usuwa plamy ze wszystkich powierzchni w Twoim mieszkaniu. Dzięki opcji mopowania robot perfekcyjnie wyczyści Twoje podłogi, a Ty zyskasz dodatkowy czas dla siebie. Wystarczy, że umieścisz zbiornik na wodę w odkurzaczu i zamontujesz ścierkę z mikrofibry (otrzymujesz ją w komplecie z całym zestawem).

Aplikacja MBOT 950 – sterowanie robotem z dowolnego miejsca

Robot sprzątający Moneual MBOT 950 to urządzenie, którym możesz sterować za pomocą wygodnej i łatwej w obsłudze aplikacji MBOT. Wystarczy, że pobierzesz ją na smartfona, a możesz programować pracę Moneual MBOT 950 z dowolnego miejsca, w którym akurat się znajdujesz. Możesz także sprawdzać historię przejazdów robota z podziałem na trasę, czas i sprzątany obszar, wyznaczając dodatkowo strefy NO-GO, do których robot nie wjedzie. Dodatkowo, możesz zaznaczyć obszary, w których ma posprzątać dwa razy (podwójny przejazd – w aplikacji zobaczysz to tak, jakby robot jechał w kratkę).

Moneual MBOT 950 – system nowoczesnej nawigacji

Robot sprzątający Moneual MBOT 950 doskonale porusza się po mieszkaniu dzięki wbudowanej nowoczesnej nawigacji LDS Lidar. Dzięki niej robot tworzy precyzyjną mapę, co pozwala mu na efektywne i wydajne sprzątanie oraz doskonale orientuje się w terenie.

Moneual MBOT 950 – ekonomiczne i wydajne działanie

Robot automatyczny MBOT 950 gwarantuje skuteczną i wydajną pracę dzięki baterii litowo-jonowej o pojemności aż 3200 mAh. Oznacza to, że w standardowym trybie może pracować bez przerwy aż do 130 minut. Aby zapewnić jak najmniejsze zużycie energii podczas sprzątania, MBOT 950 pracuje w zorganizowany sposób. To nie wszystko – jeśli podczas sprzątania poziom naładowania baterii spadnie, robot powróci do stacji dokującej, a po naładowaniu wróci dokładnie do miejsca, w którym przerwał pracę.

Nowoczesne czujniki Moneual MBOT 950

Robot automatyczny Moneual MBOT 950 został wyposażony w specjalne czujniki, które zapewniają mu niezawodne działanie:

 • laserowy (pomiarowy), pozwalający na dokładne skanowanie pomieszczenia,
 • zbliżeniowy (odległościowy), zapewniający swobodne poruszanie się po wyznaczonym obszarze,
 • antyuderzeniowy, umożliwiający omijanie przeszkód napotykanych po drodze,
 • antyspadkowy, dzięki któremu robot nie spadnie ze schodów.

Moneual MBOT 950 – duże koła i wytrzymałe szczotki

Robot Moneual MBOT 950 posiada wiele innowacyjnych rozwiązań. Przede wszystkim, wyposażony jest w stabilne i duże koła, które umożliwiają mu wjeżdżanie na dywany. Koła i opony zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa, co gwarantuje robotowi MBOT 950 stabilną jazdę, bez obaw o ślizganie się. Zaawansowany system napędowy sprawia, że Moneual MBOT 950 sprawnie porusza się po każdej powierzchni.

Nowoczesny system sprzątania MBOT 950 możliwy jest także dzięki szczotce głównej, która dodatkowo została wzbogacona w wytrzymałe łopatki gumowe oraz gęste włosie. Szczotki boczne natomiast doskonale zbierają zabrudzenia z krawędzi i wzdłuż ścian. MBOT 950 posiada również mikroszczotki, które chronią moduł mechanizmu szczotki bocznej przed wplątaniem się w niego różnych zabrudzeń, a przede wszystkim sierści. Odkurzacz bez żadnych problemów pozbywa się kurzu, sierści i innych zanieczyszczeń nawet z najbardziej trudno dostępnych miejsc.

Moneual MBOT 950 – recenzje i opinie

Moneual MBOT 950 w rankingu robotów sprzątających

Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki robot sprzątający wybrać, zerknij na listy rankingowe robotów sprzątających. Znajdziesz tam opis przetestowanych i sprawdzonych modeli wraz z recenzjami. Nasz model Moneual MBOT 950 znajduje się na 1 miejscu listy polecanych robotów na liście prorankingi.pl. Rankingly.pl umieszcza go na drugeij pozycji, zaś na bezprzepłacania.pl znalazł się w pierwszej ósemce na 20 topowych, polecanych robotów. Podkreśla się szczególnie jego dużą siłę ssącą i bardzo dobrą skuteczność w odkurzaniu. Poza pozytywnymi opiniami za zakupem modelu MBOT 950 przemawiają dodatkowe korzyści, jakie zyskasz otrzymując podczas zakupu kartę VIP:

 • wymiana baterii po roku użytkowania robota,
 • darmowy przegląd MBOT 950 po roku od momentu jego zakupu,
 • 25% rabatu na wszystkie akcesoria,
 • darmowa przesyłka kurierska do Twojego mieszkania,
 • dedykowana infolinia w języku polskim, gdzie nasz zespół specjalistów wyjaśni Ci wszelkie wątpliwości,
 • diagnostyka on-line oraz wygodne zgłoszenie problemu przez formularz internetowy.

Moneual MBOT 950 – dlaczego warto wybrać?

Robot sprzątający Moneual MBOT 950 to niewątpliwie jedno z tych urządzeń, które przyczynia się do zwiększenia komfortu Twojego życia poprzez efektywne i ekonomiczne sprzątanie. Dzięki nowoczesnym technologiom zapewniasz sobie idealnie czyste mieszkanie, a jednocześnie zyskujesz sporo czasu na inne czynności – możesz zająć się tym, na co naprawdę masz ochotę. Testy i opinie dotyczące MBOT 950 potwierdzają, że jego cena warta jest korzyści, jakie dzięki temu osiągasz. Podsumujmy:

 • wysokiej jakości, ekonomiczny silnik,
 • idealne zbieranie kurzu, piasku, sierści i innych nieczystości nawet z trudno dostępnych miejsc,
 • nowoczesny system nawigacji umożliwiający poruszanie się po czyszczonym obszarze oraz dokładne skanowanie wnętrza,
 • dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc,
 • możliwość zdalnego sterowania za pomocą prostej w obsłudze aplikacji,
 • liczne, zaawansowane czujniki zapewniające skuteczną i wydajną pracę.

Oferowane przez Moneual roboty sprzątające to najwyższa jakość produktów i wiele korzyści wynikających z codziennego użytkowania. Sprawdź, co potrafi robot Moneual MBOT 950 i ciesz się czystym mieszkaniem bez wysiłku!

Powrót do artykułów
Metody płatności
Partnerzy logistyczni
Powrót do góry